MENU
+420 607 617 595

Kniha Uč jako umělec

Grafická úprava, sazba, obálka a ilustrace pro knihu Uč jako umělec od Roberta Čapka.
Read More ›

Storyboardy

Dělám i storyboardy různých spotů.
Read More ›

Madeira

Něco málo z mých cestovních diářů.
Read More ›

Kniha Stát se investorem

Ilustrace do knihy Stát se investorem od Mikuláše Splitka.
Read More ›

Knihy obecně

S nakladatelstvím Jan Melvil Publishing spolupracuji prakticky od začátku jeho existence. Za těch deset let vznikla a vzniká spousta krásných, zajímavých knížek a já jsem hrdý na to, že jsem součástí tohoto nadpozemsky úžasného týmu. Zde uvádím hlavně ty knihy, na kterých jsem participoval nějakou větší měrou. Konkrétní vstupy rád osvětlím osobně. Každopádně si (nebo někomu jinému) minimálně jednu z knížek rozhodně kupte!
Read More ›

Generátor prchavých okamžiků

S Markem (mrkněte třeba na jeho fashionblog) jsme původně chtěli spolupracovat jen na projektu Vibeke Björgen – komiksovém stripu vycházejícím každé pondělí s pravidelností sobě vlastní v magazínu The Zeitung. Marek jednoho krásného dne přišel s tím, že má nějaké texty a chtěl by je vydat, já mu opět doporučil sám sebe coby ilustrátora, on si zase nechal poradit a tak vznikl Generátor prchavých okamžiků. Na knížku jsou vesměs kladné reakce, což dokazuje například její profil na goodreads, nebo recenze od 52 knih. Z důvodu poměrně velkého zájmu nedávno proběhla kampaň na dotisk a po knihách se opět zaprášilo. Rádi bychom časem dostali knížku do běžné distribuce. Právě pracuji na dalším dílu této trilogie a rád bych následně ve volném čase udělal i třetí, protože trilogie by mělo být dílo složené ze tří částí. P.S.: Umělecké fotografie byly použity s laskavým svolením Míši Losekootové <3
Read More ›

Drawer

Rozhodl jsem se, že zkusím svůj vlastní komiksový projekt a tak to zkouším. Budu rád za všechny kladné ohlasy a sdílení. Pokud něco nechápete, zeptejte se mamky.  
Read More ›

Controller institut

Design a animace rozcestníku pro Controller Institut. [beta verze]
Read More ›

Sketchnoting nadace VIA

Mike Rohde vymyslel sketchnotes a já překresloval českou verzi jeho knihy. V květnu jsem to praktikoval na dvoudenní konferenci nadace VIA. Vytvořil jsem tam plný skicák skečnout a celou sadu v jednom pdf pak dostali všichni účastníci. Na konci mě bolela hlava a skoro mi upadla ruka, ale soudě dle dosavadních reakcí to za to stálo.
Read More ›