MENU
+420 607 617 595

Uč jako umělec

Grafická úprava, sazba, obálka a ilustrace pro knihu Uč jako umělec od Roberta Čapka.
Read More ›

Stát se investorem

Ilustrace do knihy Stát se investorem od Mikuláše Splitka.
Read More ›

Controller institut

Design a animace rozcestníku pro Controller Institut. [beta verze]
Read More ›

Generátor prchavých okamžiků

S Markem (mrkněte třeba na jeho fashionblog) jsme původně chtěli spolupracovat jen na projektu Vibeke Björgen – komiksovém stripu vycházejícím každé pondělí s pravidelností sobě vlastní v magazínu The Zeitung. Marek jednoho krásného dne přišel s tím, že má nějaké texty a chtěl by je vydat, já mu opět doporučil sám sebe coby ilustrátora, on si zase nechal poradit a tak vznikl Generátor prchavých okamžiků. Na knížku jsou vesměs kladné reakce, což dokazuje například její profil na goodreads, nebo recenze od 52 knih. Z důvodu poměrně velkého zájmu nedávno proběhla kampaň na dotisk a po knihách se opět zaprášilo. Rádi bychom časem dostali knížku do běžné distribuce. Právě pracuji na dalším dílu této trilogie a rád bych následně ve volném čase udělal i třetí, protože trilogie by mělo být dílo složené ze tří částí. P.S.: Umělecké fotografie byly použity s laskavým svolením Míši Losekootové <3
Read More ›

Drawer

Rozhodl jsem se, že zkusím svůj vlastní komiksový projekt a tak to zkouším. Budu rád za všechny kladné ohlasy a sdílení. Pokud něco nechápete, zeptejte se mamky.  
Read More ›

Sketchnoting nadace VIA

Mike Rohde vymyslel sketchnotes a já překresloval českou verzi jeho knihy. V květnu jsem to praktikoval na dvoudenní konferenci nadace VIA. Vytvořil jsem tam plný skicák skečnout a celou sadu v jednom pdf pak dostali všichni účastníci. Na konci mě bolela hlava a skoro mi upadla ruka, ale soudě dle dosavadních reakcí to za to stálo.
Read More ›

Evolve summit 2017

V listopadu jsem skečnoutoval EVOLVE! summit 2017 – největší konferenci v oblasti recruitmentu a sourcingu v regionu CEE. Byla tam spousta zajímavých lidí, myšlenek a navíc se to celé odehrávalo v poutavém prostředí brněnského Sono centra.
Read More ›

Ajťákův sad

Kamarád přesvědčil svého souseda, že by byla škoda nechat jabloňový sad ladem a nezkusit z úrody například vyrobit cider. Tak vznikl perfektní domácí cider, kterému jsem rád dělal etiketu.
Read More ›

The Giant Mountains

0
3329
10
S Honzou Martínkem jsme spolupracovali na pár knižních projektech a například oba zbožňujeme indickou kuchyni. Práci se mnou prý považuje za jednu z nejlepších věcí, která ho v životě potkala a dokonce tvrdí, že když se rozhodoval, kdo mu udělá vizuál na desku, byl jsem pro něj jasná volba. Nevím, spíš to chtěl zadarmo. BTW ta hudba není zase tak strašná –> zkuste to!
Read More ›