MENU
+420 607 617 595

Kniha Uč jako umělec

Grafická úprava, sazba, obálka a ilustrace pro knihu Uč jako umělec od Roberta Čapka.
Read More ›

Kniha Stát se investorem

Ilustrace do knihy Stát se investorem od Mikuláše Splitka.
Read More ›

Knihy obecně

S nakladatelstvím Jan Melvil Publishing spolupracuji prakticky od začátku jeho existence. Za těch deset let vznikla a vzniká spousta krásných, zajímavých knížek a já jsem hrdý na to, že jsem součástí tohoto nadpozemsky úžasného týmu. Zde uvádím hlavně ty knihy, na kterých jsem participoval nějakou větší měrou. Konkrétní vstupy rád osvětlím osobně. Každopádně si (nebo někomu jinému) minimálně jednu z knížek rozhodně kupte!
Read More ›

Generátor prchavých okamžiků

S Markem (mrkněte třeba na jeho fashionblog) jsme původně chtěli spolupracovat jen na projektu Vibeke Björgen – komiksovém stripu vycházejícím každé pondělí s pravidelností sobě vlastní v magazínu The Zeitung. Marek jednoho krásného dne přišel s tím, že má nějaké texty a chtěl by je vydat, já mu opět doporučil sám sebe coby ilustrátora, on si zase nechal poradit a tak vznikl Generátor prchavých okamžiků. Na knížku jsou vesměs kladné reakce, což dokazuje například její profil na goodreads, nebo recenze od 52 knih. Z důvodu poměrně velkého zájmu nedávno proběhla kampaň na dotisk a po knihách se opět zaprášilo. Rádi bychom časem dostali knížku do běžné distribuce. Právě pracuji na dalším dílu této trilogie a rád bych následně ve volném čase udělal i třetí, protože trilogie by mělo být dílo složené ze tří částí. P.S.: Umělecké fotografie byly použity s laskavým svolením Míši Losekootové <3
Read More ›

Katalogovky

Jan Melvil se u příležitosti svých desátých narozenin rozhodl, že vznikne katalog jeho dosavadní nakladatelské činnosti. Přemýšleli jsme spolu, jak celou věc uchopit. Poslal jsem Honzovi odkaz na Vibeke a jemu se to zalíbilo. Zkusili jsme to pojmout touto cestou a soudě dle reakcí okolí to vyšlo. Celý katalog si můžete stáhnout tady.
Read More ›

Učitelský zápisník zmizelého

S druhou polovinou Mørke Rødkåla – Markem Nawrathem – jsme se rozhodli, že Generátor prchavých okamžiků by si zasloužil volné pokračování a proto chceme dát vzniknout volnému pokračování. Zatím jsme domluveni na trilogii a vy právě máte před sebou obálku druhého dílu. Její existence záleží na mnoha faktorech, ale docela určitě by se měla vyskytnout už tyto Vánoce u někoho pod smrkem.
Read More ›